NetworkMan72 6 months ago • NetworkMan72 6 months ago • Зачем ездить на машине когда на улице такая замечательная погода!!!!! 😁:D:D Detected languages Raw content Share via ... 3 people reshared this cyrboost, rur and Galactic Jew 🇮🇱 reshared this.
in reply to NetworkMan72 redvid ☭ in reply to NetworkMan72 • 6 months ago • • @NetworkMan72 фэтбайк-двухподвес? Килограм двадцать весит? @NetworkMan72 Detected languages Raw content Share via ...
in reply to redvid ☭ NetworkMan72 in reply to redvid ☭ • 6 months ago • Естессно! Китай же !! Зато ноги теперь накачаны дай боже и все еще впереди! 😁 Detected languages Raw content Share via ...
redvid ☭
in reply to NetworkMan72 • • •NetworkMan72
in reply to redvid ☭ • •